Středa, 29 března, 2023
novinky

Výroba plastů: Zaručené receptury pro kvalitu a bezpečnost plastů

Plastové polotovary a další výrobky najdou využití v různých oblastech, ať už jde o obchod, průmysl, elektrotechniku, chemii, či třeba reklamu. Nechte se oslovit spolehlivým servisem a vysokou kvalitou produktů a vybírejte ze široké nabídky.

Výroba plastů

Výroba plastů je na vysoké úrovni, zejména díky dlouholetým zkušenostem, které umožňují neustále inovace a přizpůsobení se potřebám klientů. Výroba plastových desek a dalších produktů zohledňuje předpisy RoHS a REACH. Receptury obsahují výhradně stabilizační aditiva, nenajdete v nich olovo, kadmium, halogeny, změkčovadla a podobné nežádoucí látky. Produkty jsou tak nezávadné pro potraviny a vhodné pro pitnou vodu, využít je tak lze v podstatě kdekoliv.

Výrobce plastů

Společnost Mepla s.r.o. nabízí rozmanitý sortiment. Výrobce plastů udržuje vysokou kvalitu, vývoj plastových polotovarů je neustále monitorován. Je tak zajištěna vysoká bezpečnost produktů. Výrobce plastových desek mimo jiné nabízí také výrobu individuálních hotových dílů dle vašich údajů a náčrtků. Velkoformátové CNC stroje navíc umožňují výrobu produktů velkých rozměrů. Mezi největší výhody patří optimální stupeň využití materiálu, kratší čas montáže, méně svárů a úzké délkové tolerance.

Spolehlivý servis

Kromě vysoké kvality výrobků je samozřejmostí také skvělý zákaznický servis. Skladové artikly mají krátké dodací lhůty v souladu s vámi požadovaným termínem. Flexibilní řízení produkce zaručuje rychlé dodání standardních polotovarů i polotovarů pro speciální výrobu. Na vyžádání lze vyrobit desky s jednostrannou či oboustrannou ochrannou fólií. Využít můžete i dalších služeb – odborného poradenství či formátování polotovarů na požadované rozměry.

Kvalitní služby a špičkové produkty dělají ze společnost Mepla s.r.o. skvělého dodavatele plastových polotovarů.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články