Úterý, 6 června, 2023
novinky

Prodej lodních kontejnerů: Jak fungují akční nabídky?

Nemusíte se ani příliš zajímat o mezinárodní logistiku, abyste zaznamenali trend prodejů vyřazených lodních kontejnerů. Na tyto tendence reaguje v podmínkách tuzemské tržní ekonomiky stále více společností, čemuž se není potřeba divit. Lodní kontejnery po jedné cestě se totiž dají využívat v mnoha různých oblastech, a to nejenom v oblasti logistiky a stavebnictví. Proto se prodej lodních kontejnerů vyplatí sledovat, a zejména jeho akční nabídky.

Výprodej v Praze

Prodej lodních kontejnerů zastřešovaný specializovanou společností probíhá v drtiví většině případů přes webové stránky. Na nich si jednoduše vyberete kontejner, který odpovídá vašim momentálním představám a přáním, načež kontaktujete příslušného prodejního zástupce. Kontejnery na prodej jsou však nabízeny i v rámci občasného výprodeje v Praze, kdy je k dispozici kontejner o délce 12 metrů. Jeho cena ve výprodeji lehce přesahuje hranici 100 000 Kč, nicméně v rámci ní je započtena doprava prakticky po celé ČR.

Kontejner po jedné cestě

V rámci mimořádné nabídky však renomovaná společnost provozující také pronájem kontejnerů, nabízí i druhou variantu vyřazené přepravní jednotky. Ta je dlouhá 6 metrů a je pouze po jedné cestě, takže je kontejner pouze s minimálními oděrkami. Důvodem jeho vyřazení totiž není fyzické poškození stěn, ale nevyhovující dřevěná podlaha. Ta totiž dostává přejezdy těžkých vysokozdvižných vozíků neuvěřitelně zabrat, a proto není možné kontejner v mezinárodní přepravě dále používat. Vy si ho můžete pořídit už za necelých 150 000 Kč.

Máte jakékoliv otázky?

Pokud kupujete vyřazený nebo použitý lodní kontejner poprvé, pak máte v hlavně pravděpodobně milion otázek, na které chcete odpovědi. S touto alternativou pochopitelně specializovaná společnost počítá, neboť můžete využít telefonickou infolinku uvedenou na příslušných webových stránkách. Kromě toho je možné dotazy vznášet pomocí emailu, a to i mimo běžnou otevírací dobu.

Jestliže aktuálně hledáte vyřazený kontejner, určitě se zaměřte na akční nabídky. Díky nim můžete ušetřit relativně hodně peněz, a navíc se můžete těšit na dopravu zcela zdarma téměř kamkoliv.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články