Úterý, 29 listopadu, 2022
novinky

Nakladač Locust 752 a mnohem více strojů najdete v nabídce půjčovny

Různé stavební stroje jsou velmi žádané, přičemž mnohdy není třeba rovnou stroj kupovat. Pokud ho potřebujete pouze na určitou dobu, lepší volbou je využití služeb půjčovny. V nabídce najdete různé stroje, mezi které patří právě také nakladače LOCUST.

Nakladač Locust 752

Nakladače Locust mají dlouhou historii a jsou velmi oblíbené. Navrženy byly pro zemní práce, přičemž můžete využívat různé druhy přídavných zařízení. Jde o spolehlivé stroje, které najdou různé využití. Díky vyklopení kabiny směrem dopředu lze získat snadný přístup ke všem částem stroje pro servis a údržbu. Ovládací prvky jsou ergonomicky uspořádány, zároveň se můžete spolehnout na prvky zamezující hluku a vibracím pro pohodlí při práci. Nakladač je vybaven hydrostatickým pohonem, hydraulické agregáty jsou velmi odolné a také spolehlivé. Nakladač Locust 752 je vysoce výkonný.

Nakladač Locust 903

Dalším typem smykových nakladačů Locust je nakladač Locust 903. Ten je oblíbený zejména díky prostorné kabině, a hlavně nejvyššími silovými parametry ve své třídě. Hlavními výhodami nakladačů Locust je jednoduchá diagnostika, údržba, velká efektivita práce, a hlavně jejich odolnost. Praktickým vybavením je převodovka s ozubenými koly a při práci oceníte perfektní výhled z kabiny.

Tandemový vibrační válec

Kromě smykových nakladačů najdete v nabídce půjčovny také tandemový vibrační válec. Ten je využíván pro hutnění živic, různých zemin – zejména při výstavbě silnic, průmyslových ploch či opravách pozemních komunikací. Nabízí robustní konstrukci, hydrostatický systém pojezdu a vibraci obou běhounů. Systém tlakové skrápění má elektronicky řízený cyklovač. Pracoviště obsluhy je ergonomicky řešení, další výhodou je skvělý výhled na okraje běhounů.

V nabídce půjčovny najdete spolehlivé a kvalitní stroje, které využijete při různých úkolech. Stačí tak jen vybrat ten pravý a pronajmout si ho na potřebnou dobu.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články