Středa, 29 března, 2023
novinky

Prodej zavedené firmy: S odborným poradcem snadno a rychle

Pokud se rozhodnete pro prodej zavedené firmy, či případně podílu, zorientovat se ve všech důležitých náležitostech může být složité. Proto se vyplatí využít služeb odborného poradce, který vás celým procesem prodeje provede.

Prodej firmy

Důvodů, které mohou vést k prodeji firmy, může být celá řada. Ať už je ten váš jakýkoliv, neváhejte se obrátit na profesionály, kteří vám se vším pomohou. Prioritou jsou vždy vaše ambice a představy o budoucnosti firmy. Záleží tak pouze na vás, zda je pro vás nejdůležitější cena, za kterou firmu prodáte, či vám spíše záleží na další činnosti firmy, jejím směřování a vizi. Dle vašich pravidel poté bude hledána vhodná protistrana se zájmem o vaši firmu. Prodej zavedené firmy je provázen řadou formalit.

Výběr protistrany

Aktivní firmy na prodej jsou žádané, jistě tak najdete vhodného zájemce. Tým profesionálů vás celým prodejem i všemi jeho nástrahami a formalitami provede. Pomůže vám najít tu pravou protistranu. K dispozici mají širokou databázi, mohou tak oslovit vhodné potenciální zájemce, kteří budou pokračovat s vaší firmou. Během spolupráce jsou hledány společné zájmy, samozřejmostí je nastavení pravidel a vyladění všech kroků a detailů, které jsou pro prodej aktivních firem klíčové.

Ocenění podniku

Ať už je pro vás cena, kterou dostanete, prioritou, či nikoliv, je důležité firmu správně ocenit. Přichází proto na řadu takzvaná valuace, kdy profesionálové ocení podnik. Vychází ze všech dostupných informací, z vlastní praxe i s náhledem na aktuální stav české i světové ekonomické situace. Můžete se tak spolehnout, že vaše firma na prodej bude mít tu správnou cenu – reálnou, kterou lze na trhu získat.

Prodej firmy může být jednoduchým a rychlým procesem, díky profesionální pomoci. Neváhejte se obrátit na zkušené odborníky.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články