Úterý, 6 června, 2023
novinky

Z pohledu muže: Toto jsou slova a gesta, po kterých touží každý – buďte jeho princezna

Ženy z pohledu mužů. Nedá se říci, že pokud jejich nenajde u své, vydá se za jinou. Avšak bez nich bude pro něj život ve dvojici stále značně nenaplněný. Ke štěstí, lásce i erotické jiskře přitom nechybí až tak mnoho.

Pošepný mu, jak ho máte ráda
Ví to, cítí to. Jasné, staráte se o něj a on o vás. Děláte všechny ty věci, které dělají milující dvojice a rodiny. Stejně platí, že gesto je více než tisíc slov. Jenže i muže potěší, když mu jen tak řeknete:

„Miluji tě.“ Nejen na začátku vztahu, nejen při milování. I tehdy, když díváte spolu film, snažíte se nezbláznit z karantény, nebo si připravujete oběd. Při slovech lásky neplatí, že slova jsou jen slova.

Líbíš se mi
Věta, kterou chce slyšet každá žena. Po probuzení, i před tím, než vyjde z koupelny vylepšená makeupem. No chce to slyšet i muž. Zejména pokud vidíte, že se snaží být pro vás playboyem.

Ne každý má cihličky na břiše a dokonalé tvary. Ne každý se může pochlubit bicepsům, ale možná pro něj něco dělá. Navíc krása není jen o vzhledu.

Rovněž se každému líbí něco jiného. Řekněte partnerovi, že má vaše sympatie. I v momentech, kdy už nevypadá tak, jako když jste se seznámili. Na oplátku počastuje častěji slovy obdivu i on vás.

Jsem ráda, že tě mám
V každém vztahu přijdou hádky, nepochopení a nepřátelské pohledy. Někdy si umíte říct z očí do očí pořádně nepříjemné věci. Je to normální, pokud nezapomenete příkré slova vyvážit láskyplnými.

Partnera potěší, pokud mu adresujete slova o tom, že navzdory nedorozuměním je váš jediný nejlépe, ten, se kterým chcete zestárnout. Jednoduše mu řeknete, jak jste ráda, že jste spolu. Potěší ho to a uvidíte, že čím více takových vyznání si dáte, tím i láska ve vašem vztahu poroste.

Dotyk kdekoliv a kdykoliv
Muži chtějí lásku nejen slyšet, ale i cítit. Řeč těla netřeba při lásce zanedbávat. Můžete k ní přidat i něžné slova, ale nejkrásnější vyznání, po kterém touží každý muž, je dotek. Je omyl myslet si, že jen erotika toho vašeho potěší. Naopak. Pohlazení, když pracuje.

Polibek na tvář, když se hraje s dítětem nebo na videohře. Pohlazení zadečku, pohlazení po zádech, krátká masáž přirození z lásky a pro zábavu jen tak během dne. Muž to ocení. Co ocení a dokonce přímo očekává.

spát nazí
Mluvit se dá i bez slov a doslova i bez gest. Vyzkoušejte se tak promluvit. Muž bude ve stavu blaženosti. Nemusíte se ptát každého, abyste znali správnou odpověď.

Muži milují, pokud se k nim přitulí nahá žena. Mohou cítit její tělo, nahotu, prsa. Dotyky pokožky mezi sebou. Udělejte to občas i vy. Po sprše nebo ráno. Neoblékáte se a přitulte se v nahotě. Bez postranních úmyslů, bez nátlaku, bez všeho. Jen tak si lehnout a vnímat nahotu. Muž vám bude za takové vyznání vděčný.

Zároveň se spustí i podvědomý dialog vašich těl. Dotyky nahé pokožky způsobuje u obou pohlaví nárůst oxytocinu. Ten zase prohlubuje pocit lásky. Ve výsledku tak podpoříte svůj vztah, porozumění i radost z toho, že jste svoji. A přitom jste partnerovi splnili jeho dávný sen.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články