Středa, 29 března, 2023
novinky

Repasované brzdové třmeny – výhodná investice do opravy brzd

Oprava vzduchových a kapalinových brzd se neobejde bez opravy brzdového třmenu. Namísto náhrady za nový kus můžete využít repase. Ta nabízí řadu výhod, přičemž jednou z nich je nižší cena.

Brzdový třmen

Brzdový třmen neboli brzdič je využíván u různých typů vozidel. Nejen u osobních aut je proto nutností zaměřit se při opravě brzd i na něj. Není přitom nutné kupovat nový třmen brzdový. Namísto toho investujte do repase – cena je zhruba třetinová ve srovnání s cenou nového třmenu. Rozdíl ve vozidle přitom nepoznáte. Vlastnosti repasovaného brzdového třmenu se plně vyrovnají vlastnostem třmenu nového. Můžete se spolehnout na stejnou životnost, funkčnost i vzhled.

Repasované brzdové třmeny

Repasované brzdové třmeny mnohdy můžete získat výměnným způsobem – za svůj třmen dostanete již repasovaný kus. Nemusíte tak na nic čekat a auto je rychle připraveno zpět do provozu. V některých případech je však nutné provést repasi vašeho třmenu. Renovace probíhá často již v den, kdy jste službu poptali, případně do druhého dne. U atypických třmenů se doba opravy může prodloužit na dva dny. V každém případě jde však o rychlé řešení.

Brzdové třmeny

Brzdové třmeny jsou při repasi důkladně ošetřeny pro ty nejlepší vlastnosti. Třmen je nejprve rozebrán a celý vnitřní agregát je vyňat. Následně je odlitek brzdiče otryskán od rzi, čímž je připraven na nátěr speciální barvou. Tato barva zvyšuje odolnost odlitku třmenu vůči vlivům vnějšího prostředí. Jakmile je hotový nátěr, k úspěšné repasi chybí už jen pár kroků. Celý vnitřní agregát je vyměněn za nový, čímž je repase třmenu kompletně hotová.

Repase brzdového třmenu nabízí rychlé řešení pro opravu brzd. Přitom ušetříte svou peněženku a můžete se spolehnout, že brzdový třmen je ve špičkovém stavu.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články