Čtvrtek, 13 června, 2024
novinky

Existuje kamarádství mezi mužem a ženou? Nebo je za tím vždy i něco víc?

Jen městská legenda … Muž a žena, to je tak trochu jako myš a kočka. Začíná se věčná honička. Je tu někde prostor na upřímné kamarádství? Mnoho mužů tvrdí, že ano, i když …

Kamarádka nemůže být frajerka
Nedá se s tím nic dělat. S výjimkou mužů, kteří na vztahy preferují stejné pohlaví, je mužský zájem primárně orientován na vyhledávání ženy jako partnerky.

I proto mnoho žen nevěří, že mezi rozdílnými pohlavími může vzniknout upřímné kamarádství. Uznáváme, nikdy to mezi mužem a ženou nebude jako v partii kluků za hospodským stolem, ale může to být ještě hezčí.

Zejména pokud muž zjistí, že má žena všechny vlastnosti dokonalé partnerky, ale chybí erotické jiskření, které by porozumění přetavilo do vztahu. A tady někde se rodí kamarádství, které se jen málokdy přetaví do erotické sféry. Každý cítí, že v posteli by to nešlo, ale na kávě dokážete prekecať hodiny.

Kamarádka nikdy nebude kamarád
Muž je muž a kamarádství s opačným pohlavím bude vždy vypadat jinak. Muži se na své kamarádky nikdy nepřestanou dívat jako na ženy, proto umí být stále džentlmeny, pozornými společníky a proto ženy často potvrdí, že právě jeden dobrý kamarád je lepší než deset kamarádek.

Pro muže zůstane kamarádka vždy ženou, které patří úcta, něha, pozornost, ale překročit jisté hranice se nepatří, protože kamarádský vztah by se rázem mohl zvrtnout na něco, co by už nemuselo fungovat tak dokonale.

Ach ty kamarádky s benefity
Nemalou skupinu tvoří kamarádky s benefity. Zde nechybí sympatie, porozumění i erotická jiskra, která se začne hlásit o slovo zejména v případě, že oba „kamarádi“ mají dlouhodobější sexuální vakuum.

Proto se říká, v nouzi poznáš přítele. Takové kamarádství jsou však krátkodobé a většinou končetin v momentě, pokud si někdo z dvojice najde partnera. Často kamarádství jdou do zapomnění právě proto, že minimálně jeden může stále doufat, že dostane i benefit.

Ohrožují kamarádství vztahy?
Na přátelství muže s ženou se z přirozených důvodů dívají přes prsty hlavně ženy mužů, kteří se tváří, že nemají milenky, jen dobré kamarádky. Žárlit netřeba.

Pokud totiž muž chce, cestu k milence si najde i s ocelovou koulí na noze. Pokud přizná kamarádku, věřte či ne, víc v tom není. Naopak, utajované ženy v jeho životě mohou být mnohem nebezpečnější.

Pokud muž vnímá ženu jako někoho, s kým si jen dobře rozumí, buďte klidné, více z toho nebude. Muž může pociťovat i ke kamarádce stejně silné kamarádství jako k muži.

Přestože na ni bude stále nahlížet jako na ženu, pravděpodobnost sblížení je stejná jakoby s začal s jeho nejlepším kámošem. Protože skutečné kamarádství a partnerství jsou dvě rozdílné cesty, které nemají průsečíky

Muži potřebují ženy
Kamarádství muže a ženy je také o výměně názorů, energií a nahlédnutí do myšlení opačného pohlaví. Protože kamarádka řekne muži často více než jeho partnerka, ukáže mu pohled, který frajerka nechává na partnerově dovtípení.

A proto kamarádky nikdy nejsou na škodu. Často dokonce vědí pro vztah „vychovat“ lepšího muže, jakoby vyrůstal obklopený jen světem mužů. Proto netřeba žárlit, pokud má partner kamarádku, či dokonce více kamarádek. V konečném důsledku právě díky nim mohou být lepšími partnery.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články